fbpx

محصولات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ببین مغزت چگونه شاهکار میسازد

مغز انسان شگرف ترین پدیده ی خلقت است. بشر با بکار گیری درصد اندکی از توان همین پدیده نیرومند به کرات دیگر پا نهاده، به اعماق اقیانوس ها سرک کشیده، درون اتم را شکافته، به مبارزه با بیماری ها پرداخته و بسیاری از نیروهای طبیعت را به خدمت گرفته است. حال اگر تو بتوانی کمی از ظرفیت مغزت را بیشتر به خدمت بگیری، چه اتفاقی برای خودت و دیگران رخ می دهد؟ مطمئن هستم که شاهکار میکنی. همه میدانیم که ذهن از دو لایه خودآگاه و نا خودآگاه تشکیل میشود. خودآگاه میخواهد با منطق و سبک سنگین کردن کارها و با احتیاط فراوان اقدام کند، که در بسیاری از موارد دچار اشتباه میشود و همیشه خود را محدود میبیند. اما ذهن ناخودآگاه جریان آزاد زندگی است که کمک گرفتن از آن زندگی انسان را متحول میکند. برای بهره گیری از ناخودآگاه باید تمرکز حواس کسب کرد و گاهی در حالت آلفا قرار گرفت و خود را رها کرد و اجازه داد که نیروی هستی در سراسر وجود به راحتی جریان پیدا کند. این کتاب به تو کمک میکند به تمرکز حواس بیشتری دست یابی، حافظه ات را تقویت کنی، اعتماد به نفست را بالاتر ببری و مهم تر از همه بتوانی راه استفاده از نیروی عظیم ناخودآگاه را هم یاد بگیری. در این کتاب تا پایان این کارگاه آموزشی با تو هستم و با تمام توان می خواهم به تو کمک کنم که بیشتر متوجه قدرت بیکران مغزت شوی و از آن بهره بهتری ببری.

15000 تومان 12000 تومان

پندهای قند پهلو ۳

معنای زندگی خوب را چگونه میتوان تفسیر کرد؟ یک زندگی خوب دارای چه شرایطی است ؟ و یا اینکه یک انسان خوشبخت آیا یک انسان ثروتمند است ؟ و ... اینها سوالاتی است که همیشه ذهن بشر قرن حاضر را آزرده است. نظر شما در مورد یک زندگی ایده آل چیست؟ جان لنون در رابطه با معنی زندگی میگوید: وقتی به مدرسه می رفتم با این پرسش موجه شدم. "وقتی بزرگ شدی می خواهی چه کاره شوی؟" و من پاسخ دادم : میخواهم آدم خوشحالی شوم. آنها به من گفتند که مفهوم پرسش را متوجه نشده ام، و من به آنها گفتم : این شما هستید که مفهوم و معنای زندگی را متوجه نشده اید. همه ما یاقوت ارزشمندی در بر داریم اما وقتی در مسیر زندگی به نزدیکی عجوزه ی سیب فروش میرسیم با وسوسه هایش مصمم به خریدن یکی از آن سیب ها میشویم. جالب اینجاست که تنها دارایی که از ما قبول خواهد کرد تا یکی از آن سیب ها را به ما بدهد یاقوت ارزشمند درون ماست. ما برای برداشتن سیب قرمز درون سبد یاقوت ارزشمند را به دست عجوزه میسپاریم. در انتها برای ما چه خواهد ماند؟ سیبی پوسیده و سمی که با خوردن آن به خوابی بس عمیق فرو میرویم. سیبی که نه برای خوردن مفید است و نه برای بوییدن. و بعد از خوردن آن و به خواب فرو رفتن تنها حسرت عمر گذشته و یاقوت از دست داده برایمان به ارمغان می ماند. دوستان من، بیایید از زندگی مان لذت ببریم و هر روز با ایجاد یک شادی و خوشحالی درونی آن را به یک مهمانی و یک جشن به یاد ماندنی برای خود تبدیل کنیم. امیدوارم سومین مجموعه از کتاب پندهای قند پهلو علتی برای شناخت یاقوت درونتان و سببی برای دستیابی به روزهای همراه با شادی و خوشحالی باشد.

20000 تومان

پندهای قند پهلو ۲

همه خوب میدانند که ایجاد سازه ای بلند نیازمند ابزار کوچک متعدد است تا شرایط را برای هر چه بلندتر شدن این سازه فراهم کند. حال یکی از لازمه های ساختن فکری بزرگ، تجربه های کوچکی است که انسان در طی دوران زندگی در برخورد با مشکلات به دست می آورد. بسیاری از مردم کسب تجربه را خود به دوش میکشندو بسیاری تجربه را از دیگران. بسیاری شکست را لازمه کسب تجربه میدانند و بعضی مشورت گرفتن و شنیدن نکاتی از بزرگان را راهی برای کسب تجربه و یا اینکه آموختن تجربه از راه هایی همچون مطالعه و مشورت، ور در ظی همین مسیر قدم برداشتن به سمت موفقیت. در این مجموعه تصمیم بر این گرفته شدکه تاثیرگذارترین داستانهای کوتاه جهت ساختن بزرگترین افکار را از سراسر دنیا برای شما عزیزان گرد آوریم. تا چراغ راهی جهت کسب موفقیت های مادی و معنوی شما عزیزان گردد. امیدوارم که ما را از دعای خیرتان محروم نسازید.

20000 تومان

پندهای قند پهلو

بزرگی میگفت : بزرگترین کتابهای عبرت آموز که ما انسانها باید به آنها تکیه زنیم و از درخت پر بار معلومات آنها بهره مند شویم کتاب های الهی و آسمانی است که معبود برای بندگان خود فرستاده است. قرآن، تورات، انجیل ... حال در این کتاب ها چه بیان شده و به چه موضوعاتی پرداخته شده است. مسلما در این کتاب ها چیزی جز داستان و قصه نخواهید یافت. حتما حال به این فکر فرو رفته اید، قصه ! قصه را که باید برای کودکان تعریف کرد، ما انسان های بالغ باید کتب اجتماعی، روانشناسی و فلسفه بخوانیم، آری قصه بهترین راه برای جذب و بهره وری از یک عبرت است. قرآن کتاب پند و عبرت ما سرشار از داستان است... داستان هود، لوط، بنی اسرائیل، یوسف و کلی داستان جالب که هرکدام از آنها پر است از پندهای زیبا و آموزنده برای ساختن یک زندگی همراه با آرامش. حال در این کتاب سعی بر این شد که 51 داستان زیبا از سراسر دنیا در یک مجموعه کوچک جمع شود که به رسم زندگی خود 51 پند زیبا را افزون کنیم و آنها استفاده کنیم تا زندگی زیباتری داشته باشیم. امید است این کتاب چراغی باشد برای مسیر زندگی سرد و تاریک دنیای امروز، شاید کمتر زمین گیر شویم و راحت تر مسیر سخت زندگی را طی کنیم.

18000 تومان